Szklanki do whisky z grawerem

Wybierz nasze szklanki do whisky z grawerem, które podkreślą prestiż, wysoki status i Twoje świetne wyczucie smaku. Wykorzystaj szklanki do whisky z nadrukiem aby wzmocnić lojalność kontrahentów.

Minimalna ilość szklanek

30 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Grawer lub nadruki na szklankach do whisky. Co wybrać?

Szklanki do whisky z grawerem

Grawerowanie laserowe na szklankach do whisky tworzy subtelny efekt szronionego szkła. Logo pozostaje delikatnie transparentnę, dzięki czemu kolor i blask herbacianego koloru nadal delikatnie prześwituje w jego miejscu. Niewątpliwie elegancja i minimalizm wygrawerowanego szkła idealnie współgrają z prestiżem i szlachetnością whisky. Cały proces jest sterowany komputerowo i nie wymaga wykonywania matryc, dlatego jesteśmy w stanie grawerować nawet niewielkie ilości.

Nadruki na szklankach do whisky

Nadruki na szklankach umożliwiają zdobienie logo w kolorze. Możemy dla Ciebie wykonać szklanki do whisky z nadrukiem jedno lub wielokolorowym. Do nadruku w jednym kolorze stosujemy szybką metodę nadruku bezpośredniego dzięki czemu możesz zamówić u nas takie szklanki w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Możemy również wykonać dla Ciebie wielokolorowy nadruk metodą kalkomanii szklarskiej z wypałem, a nawet zdobienie logo prawdziwym złotem.

Bezpłatne wizualizacje

Przyślij logo - zrobimy wizualizację znakowania gratis

Możesz być całkowicie pewien, że zamówione przez Ciebie szklanki do whisky z grawerem będą wykonane dokładnie tak jak to sobie wymarzyłeś. Prześlij do nas swoje logo. Po złożeniu zamówienia przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wizualizację graweru lub nadruku. Będziesz chciał coś zmienić lub dodać? Nie ma problemu poprawimy wizualizację szklanek wg Twoich wytycznych, a produkcję zaczniemy dopiero gdy potwierdzisz, że wszystko jest tak jak tego chcesz!

Boisz się, że nie masz logo w odpowiednim formacie, który nadaje się do grawerowania?

Nie martw się i wyślij nam to co masz. Zobaczymy co da się zrobić, pomożemy w przygotowaniu właściwego projektu i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

Grawer i nadruki odporne na zmywarki

Niewątpliwie dla naszych klientów ważnym aspektem jest odporność zdobienia na zmywarki. Szklanki do whisky z grawerem z powodu zmiany struktury szkła za pomocą wiązki lasera są praktycznie całkowicie odporne na takie mycie. Nadruki na szklankach są mniej odporne na działanie zmywarek. Niewątpliwie jednak wytrzymają co najmniej kilkaset cykli mycia bez widocznej zmiany.

Personalizowane szklanki do whisky z grawerem imion i nazwisk

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowych klientów

Chcesz przygotować bardzo indywidualny upominek dla swoich Klientów? W takim razie wybierz technikę grawerowania laserowego! Dzięki temu będziemy mogli przygotować szklanki do whisky z imienną personalizacją. Oprócz Twojego logo wygrawerujemy na nich dodatkowe - unikalne dla każdej szklanki - imię i nazwisko. Może to być również wybrany przez Ciebie tekst czy numer.

Komplety po kilka sztuk lub z dodatkową karafką

Pojedyncze szklanki do whisky z grawerem to dla Ciebie za mało? Możesz również stworzyć komplety takich personalizowanych szklanek w dowolnej konfiguracji - po dwie, po 3 lub 4, a nawet po 6 sztuk. Dodaj do tego karafkę z grawerem i masz ekskluzywny zestaw do whisky. Takim zestawem możesz obdarować swoich najlepszych klientów.

Terminy wykonania

Grawerowane szklanki do whisky wykonujemy standardowo w terminie od 7 do 10 dni podczas gdy szklanki z nadrukiem wykonujemy w terminie około 14 dni. Potrzebujesz gotowych szklanek szybciej? Zapytaj nas jakie mamy aktualnie możliwości, być może uda nam się wykonać Twoje szklanki ekspresowo.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce

Gotowe szklanki dostarczymy pod Twoje drzwi. Ze względu na fakt kruchości szkła dostarczamy je wyłącznie spakowane w bezpieczny sposób na drewnianej palecie. Dzięki temu unikamy problemu stłuczonych szklanek i czasochłonnego procesu reklamacji.

Siedziba i drukarnia:

ul. Daszyńskiego 10
63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie

1998-2021

Już 23 lata na rynku!

© Sanderson 1998-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

LOGO PFR

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.