Szklanki do piwa z grawerem lub nadrukiem logo

Wykonujemy reklamowe szklanki do piwa z grawerem lub nadrukami logo na zamówienie. Pozwól nam zaprezentować Twoją markę w nowym, lepszym – złocistym świetle.

grawerowana szklanka do piwa

Minimalna ilość

30 szt. z nadrukiem lub grawerem

Standardowy termin

14 dni

Dostawa

w dowolne miejsce

Przygotowalnia drukarska

Gratis

Filtry produktów

Producent
Poj. użytkowa
0 [ml]1000 [ml]
Poj. całkowita
30 [ml]1270 [ml]

Zobacz też:

Wybierz produkt i sprawdź cenę z Twoim grawerem lub nadrukiem w naszym kalkulatorze!

Co wybrać?

Szklanki do piwa z grawerem laserowym czy piaskowaniem?

Ekskluzywny grawer piaskowaniem

Gdy pragniesz podkreślić wyjątkowość i rzemieślniczy charakter swojego piwa, wybierz szklanki do piwa z grawerem metodą piaskowania, która nada mu luksusowego charakteru. Piaskowanie wymaga cierpliwości, pewnej ręki i odrobiny artystycznej duszy – zupełnie jak Twoje piwo.

szklanka do piwa z grawerem piaskowaniem
szklanka do piwa z grawerem laserowym

Ekonomiczny grawer laserowy

Gdy ogranicza się czas lub budżet, lub gdy wystarczy znakowanie logo, grafiki czy tekstu w typowym miejscu – szklanki do piwa z grawerem laserowym będą dla Ciebie idealnym wyborem. Mamy możliwość graweru trzema różnymi rozdzielczościami o różnym poziomie szczegółowości grawerowania i cenie, dlatego na pewno wybierzesz optymalne rozwiązanie.  

Co wybrać?

Tanie nadruki na szklankach do piwa. Tampodruk czy sitodruk?

Tampodruk na szklankach obłych

Chcesz zamówić niebanalną szklankę do piwa rzemieślniczego o bardziej skomplikowanym lub wypukłym kształcie? Chcesz mieć super cenę nadruku jednokolorowego przy zachowaniu wysokiej jakości i odporności na zmywarki? Wybierz tampodruk.

szklanka do piwa z nadrukiem metodą tampodruku
szklanka do piwa z nadrukiem dokoła metodą sitodruku

Sitodruk na szklankach prostych

Gdy chcesz podkreślić swoją markę kolorowym i odpornym na zmywarki nadrukiem przy zachowaniu niskiej ceny – szklanki do piwa z jednokolorowym nadrukiem metodą sitodruku – będą idealne dla Ciebie. 

Co wybrać?

Wielokolorowe nadruki na szklankach do piwa metodą profesjonalnej kalkomanii

Kalkomania szklarska z wypałem w 600oC

Gdy myślisz o nadruku wielokolorowym, złoceniu logo lub też o zdobieniu w nietypowym miejscu szklanki – szklanki do piwa z nadrukiem kalkomanią szklarską będą najlepszym rozwiązaniem.

szklanka piwa nadrukiem kalkomanią szklarską
szklanka do piwa z nadrukiem kalkomanią Xpression

Kalkomania Xpression z wypałem w 200oC

Gdy Twój projekt nadruku zawiera kolory niemożliwe do uzyskania w kalkomanii wysokotemperaturowej np. purpury, cyjany, fiolety. Gdy chcesz, aby kolor nadruku był jeszcze bardziej zbliżony do kolorów Pantone wybierz kalkomanię niskotemperaturową Xpression.

DLA kogo?

Szklanki do piwa z logo browarów, restauracji, klubów sportowych

Szklanki do piwa z grawerem dla fanklubów

Zaopatrujemy wiele klubów piłkarskich, żużlowych i siatkarskich w szklanki do piwa z własnym nadrukiem lub grawerem. Tego typu gadżety doskonale wzmacniają więzi z zespołem i dają poczucie bliższej przynależności do ekskluzywnego grona najwierniejszych fanów!

Szklanki do piwa z nadrukiem dla browarów i HORECA

Szklanki na piwo z nadrukiem logo to coś, co każdy szanujący się browar, czy też dobra restauracja, mieć powinny. Tak jak dobry zegarek na ręce biznesmena podnosi prestiż jego właściciela tak ładna szklanka z logo browaru wynosi go na inny poziom. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.