Do drinków i soków

szklanki i kieliszki z logo

Serwuj stylowe drinki w grawerowanym szkle, aby wzmocnić wizerunek profesjonalisty. Wybierz szklanki do soków z nadrukiem, które zwrócą uwagę gości na Twój biznes. Odkryj naszą ofertę profesjonalnego szkła do serwowania drinków i soków.

szklanki-do-sokow-drinkow.jpg

Minimalna ilość kubków

36 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Szkło dla gastronomii to więcej niż naczynia

Za barem i w restauracji profesjonalne szkło jest nie mniej ważne, niż umiejętności obsługi. Nawet najstaranniej przygotowany cocktail podany w niewłaściwym naczyniu traci wiele ze swojego uroku. Klient smakuje oczyma, więc świeże soki i przeciery muszą posiadać odpowiednio wysublimowaną oprawę, aby sycić możliwie najwięcej zmysłów. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szklanki do drinków z nadrukiem, kieliszki z logo oraz reklamowe szklanki do soków w najpotrzebniejszych typach i najmodniejszych kształtach.

Szklanki do soków i napojów

Zdecydowana większość barmańskiego szkła doskonale sprawdza się również do podawania soków i napojów. Celują w tym przede wszystkim szklanki do long drinków oraz lowballe, czy szklanki do whisky. Charakterystyczne modele szklanek do soków posiadają zwykle pojemność ok. 350 ml i obłe kształty, które atrakcyjnie eksponują zawartość. Szklanki do soków z nadrukiem są skutecznym gadżetem promocyjnym, dzięki któremu możesz wzmocnić wizerunek Twojej marki.

Szklanki do long drinków

W tej kategorii znajdziemy zarówno klasyczne Highballe, smukłe Collinsy, jak i szklanki Hurricane, przeznaczone do owocowych, tropikalnych kompozycji. Wspólną cechą tego rodzaju szkła jest spora objętość, nierzadko przekraczająca 400 ml. Duże rozmiary szklanek do long drinków skutecznie eksponują zawartość i umożliwiają zastosowanie ciekawych dekoracji. 

Szklanki cocktailowe

Podstawowe modele szklanek koktajlowych z nadrukiem to Low Ball oraz Highball. Szkło tego typu charakteryzuje się prostą formą i dosyć sporą objętością, która pozwala serwować koktajle “on the rocks”, czyli podane na kostkach lodu. Odmianą firmowych szklanek koktajlowych jest model Collins, który przy zbliżonej pojemności posiada zdecydowanie mniejszą średnicę i smuklejszy kształt.

Kieliszki do cocktaili

Podobną funkcję nóżka spełnia również w przypadku kieliszków koktajlowych, inaczej zwanych kieliszkami martini. Mają one zwykle niską czaszę o dużej średnicy i pojemności od 100 do 180 ml. W kieliszkach do cocktaili z grawerem serwuje się drinki wstrząśnięte z lodem, a następnie odsączone tuż przed podaniem.

Shoty

To niewielkie (do 60 ml objętości) kieliszki, w których podaje się porcję alkoholu przygotowaną do wypicia na raz. Kieliszki typu shot z nadrukiem posiadają zwykle grube dno i cienkie ścianki. Zaserwujesz w nich mocne alkohole, likiery, również w wersji warstwowej oraz wstrząśnięte shoty. Specjalne reklamowe kieliszki do wódki przeznaczone są np. do tequili.

Siedziba i drukarnia:

ul. Daszyńskiego 10
63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie

1998-2021

Już 23 lata na rynku!

© Sanderson 1998-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

LOGO PFR

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.