Reklamowe kufle do piwa z grawerem lub nadrukiem logo na zamówienie

Niezbędne w każdej dobrej restauracji i na udanej karczmie piwnej. Szklane i ceramiczne kufle do piwa z grawerem. Niezwykle skuteczne jako upominek reklamowy. Zamów kufle u bezpośredniego wykonawcy graweru i nadruków z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Minimalna ilość

30 sztuk kufli

Standardowy termin

14 dni

Dostawa

dowolne miejsce

Przygotowalnia drukarska

Gratis

Filtry produktów

Producent
Materiał
Poj. użytkowa
0 [ml]1000 [ml]
Poj. całkowita
30 [ml]1270 [ml]

Zobacz też:

Wybierz produkt i sprawdź cenę z Twoim grawerem lub nadrukiem w naszym kalkulatorze!

Nadruki firmowe i okolicznościowe

Możesz zamówić u nas kufle z własnym nadrukiem logo firmy lub okolicznościowym nadrukiem np. corocznej karczmy piwnej. Nadruk na kuflach ceramicznych wykonujemy kalkomanią ceramiczną wysokotemperaturową, dzięki temu nadruk jest bardzo trwały i odporny na mycie w zmywarkach. Obojętnie czy potrzebujesz szklanego kufla do lokalu gastronomicznego czy też jako gadżet reklamowy. Nadruk logo nada kuflowi charakteru, podniesie prestiż marki i nie pozwoli zapomnieć o wyjątkowej chwili z najlepszym kuflem piwa.

Pamiętaj o pamiątce z eventu​

Kufle do piwa z nadrukiem są niezwykle mile widziane jako pamiątki ze zlotów, muzeów czy też miast i atrakcji turystycznych. Idealne na prezent, karczmę piwną, eventy i spotkania firmowe. Spraw, aby wspomnienia z biesiady piwnej, wizyty w muzeum, wakacji były ciągle żywe. Pomóż zachować w pamięci te ulotne chwile. Wyjdź naprzeciw kolekcjonerom i przygotuj swoje kufle ceramiczne z logo.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.