Reklamowe kufle do piwa z grawerem lub nadrukiem logo na zamówienie

Niezbędne w każdej dobrej restauracji i na udanej karczmie piwnej. Szklane i ceramiczne kufle do piwa z grawerem. Niezwykle skuteczne jako upominek reklamowy. Zamów kufle u bezpośredniego wykonawcy graweru i nadruków z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Minimalna ilość kufli

100 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Nadruki firmowe i okolicznościowe

Możesz zamówić u nas kufle z własnym nadrukiem logo firmy lub okolicznościowym nadrukiem np. corocznej karczmy piwnej. Nadruk na kuflach ceramicznych wykonujemy kalkomanią ceramiczną wysokotemperaturową, dzięki temu nadruk jest bardzo trwały i odporny na mycie w zmywarkach. Obojętnie czy potrzebujesz szklanego kufla do lokalu gastronomicznego czy też jako gadżet reklamowy. Nadruk logo nada kuflowi charakteru, podniesie prestiż marki i nie pozwoli zapomnieć o wyjątkowej chwili z najlepszym kuflem piwa.

Pamiętaj o pamiątce z eventu​

Kufle do piwa z nadrukiem są niezwykle mile widziane jako pamiątki ze zlotów, muzeów czy też miast i atrakcji turystycznych. Idealne na prezent, karczmę piwną, eventy i spotkania firmowe. Spraw, aby wspomnienia z biesiady piwnej, wizyty w muzeum, wakacji były ciągle żywe. Pomóż zachować w pamięci te ulotne chwile. Wyjdź naprzeciw kolekcjonerom i przygotuj swoje kufle ceramiczne z logo.

Siedziba i drukarnia:

ul. Daszyńskiego 10
63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie

1998-2021

Już 23 lata na rynku!

© Sanderson 1998-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

LOGO PFR

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.