Kubki podróżne

Aby Twoi potencjalni klienci mogli korzystać z gadżetów reklamowych również poza biurem czy firmą, podaruj im funkcjonalne kubki podróżne z nadrukiem. Dzięki temu utwierdzisz ich w przekonaniu, że faktycznie jesteś pod ręką. Zawsze.

kubki-podrozne-z-logo.jpg

Minimalna ilość kubków

36 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Co to są kubki podróżne?

Kubki podróżne posiadają rozmaite kształty i wymiary. Do ich budowy stosuje się różne materiały, również ekologiczne, a same konstrukcje mogą być bardzo proste, albo wyjątkowo skomplikowane. Wspólną cechą kubków podróżnych z nadrukiem jest jednak to, że możesz zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie tam, dokąd podążasz. Umożliwia to szczelne zamknięcie. Wieczko często ma zintegrowany system dozujący, dzięki któremu bezpiecznie napijesz się np. podczas jazdy autem czy na spacerze. Zamknięcie chroni również przed zanieczyszczeniami i owadami, a także izoluje termicznie zawartość firmowych kubków podróżnych.

Termiczne kubki podróżne z nadrukiem

W dużym uproszczeniu można przyjąć, że wszystkie kubki termiczne są podróżnymi. Posiadają przecież szczelne zamknięcie i można je wygodnie przenosić, a wiele modeli także instalować w samochodowych czy rowerowych uchwytach. Należy jednak zwrócić uwagę na znaczną objętość tych naczyń, która w podróży nie zawsze jest wykorzystywana maksymalnie.

Dlatego coraz częściej nasi Klienci zamawiają znacznie mniejsze kubki podróżne z nadrukiem. One również zapewniają izolację termiczną, jednakże nie posiadają konstrukcji termosu (podwójnych ścianek), dzięki czemu są znacznie lżejsze, poręczniejsze i bardziej atrakcyjne cenowo.

Ekologiczne kubki podróżne z logo

Hitem w kategorii funkcjonalnych gadżetów reklamowychekologiczne kubki podróżne z logo. Do ich produkcji stosuje się najczęściej włókno bambusowe. To naturalny, lecz wyjątkowo wytrzymały i nietłukący się materiał. W kubkach z bambusa można przechowywać także gorące napoje, a do mycia tych naczyń używać zmywarek. Jako zamknięcie reklamowych kubków z bambusa stosuje się wieczka silikonowe lub z tworzyw sztucznych.

Przebojem branżę podbijają także ekologiczne kubki podróżne z nadrukiem wykonane z mączki kukurydzianej PLA. Naczynia z tego materiału są biodegradowalne, co w oczywisty sposób pozwala walczyć z zanieczyszczeniem środowiska. Jeśli chcesz podkreślić eko świadomość Twojego biznesu, wybierz ekologiczne kubki podróżne z nadrukiem od sanderson.pl

Reklamowe kubki biwakowe

Pośród naczyń podróżnych koniecznie muszą znaleźć się reklamowe kubki biwakowe. Większość modeli wykonano z nierdzewnej stali, dzięki czemu możesz podgrzewać ich zawartość nawet na ognisku czy rozgrzanym w ogniu kamieniu. Kubki biwakowe z nadrukiem mogą posiadać sprytne dodatki np. w postaci karabińczyka, który pełni rolę ucha i umożliwia jednocześnie troczenie do plecaka. Reklamowe gadżety tego typu świetnie podkreślają surwiwalowe aspiracje firmy i najlepsze będą dla osób aktywnych. Potencjalnych klientów, którzy interesują się szeroko pojętym outdoorem lub po prostu lubią wyzwania.

Firmowe kubki turystyczne

Firmowe kubki turystyczne również możesz zabrać pod namiot. Wykonane są najczęściej z lekkich tworzyw sztucznych, więc nie nadają się do gotowania na ogniu. Możesz w nich natomiast przygotowywać gorące napoje, a ich niska waga to cenna zaleta dla podróżujących z minimalnym obciążeniem. Kubki turystyczne z nadrukiem świetnie sprawdzają się również podczas… garden-party lub po prostu przy grillu. Tym bardziej, że ceny kubków z nadrukiem w sanderson.pl teraz są wyjątkowo atrakcyjne.

Siedziba i drukarnia:

ul. Daszyńskiego 10
63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie

1998-2021

Już 23 lata na rynku!

© Sanderson 1998-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

LOGO PFR

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.