Kubki reklamowe

Wzmocnij relację ze swoimi kontrahentami wykorzystując kubki reklamowe. Wybierz dla swoich klientów kubki ceramiczne i szklane lub podróżne kubki termiczne z Twoim grawerem!

Kubki-reklamowe-z-nadrukiem.jpg

Minimalna ilość kubków

100 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Kubki z nadrukami

Techniki zdobienia

Nadruki na kubkach możemy wykonać różnymi technikami, w zależności od Twoich preferencji, materiału produktu, szczegółowości nadruku czy akceptowalnej ceny. Poznaj techniki zdobienia ceramicznych kubków z nadrukiem:

Kalkomania ceramiczna z wypałem w 800℃

nadruki o niezwykle wysokiej odporności mechanicznej na mycie w zmywarkach,

Kalkomania ceramiczna

Kalkomania Xpression

pozwala na nadruki kolorów niemożliwych do wykonania w kalkomanii ceramicznej: fioletów, różu i innych jaskrawych

Kalkomania Xpression

Tampodruk bezpośredni

idealna dla jednokolorowych nadruków przy ograniczonym budżecie. Pozwala na druk na obłych i kulistych przedmiotach.

Tampodruk bezpośredni

Sublimacja Full-Color

na specjalnych kubkach reklamowych pozwala tworzyć nadruki o jakości fotograficznej.

Sublimacja Full-Color

Grawer piaskowaniem

najtrwalszy sposób znakowania. Polega na tworzeniu wzoru poprzez usuwanie górnej warstwy szkliwa przy pomocy ścierniwa.

Grawer Piaskowaniem

Grawerowanie laserowe

Jest możliwe na reklamowych kubkach, których zewnętrzne powierzchnie pomalowano farbą.

Grawer Laserowy

Potęga firmowych gadżetów

Nie jest żadną tajemnicą, że w bezpośrednim kontakcie z klientem najlepiej jest doprowadzić do transakcji win-win. Dzięki temu możesz osiągnąć zaplanowany efekt i zrealizować sprzedaż. Często do zmiany sytuacji z win-lose wystarczy firmowy gadżet. Gratis, który ofiarujesz potencjalnemu klientowi. Możesz go wręczyć również “bez okazji”, czyli po to, aby przypominał Twojemu kontrahentowi, że jesteś zawsze do jego dyspozycji.

A które gadżety reklamowe mają największy potencjał promocyjny? Oczywiście te praktyczne. Dzięki temu, że klient często po nie sięga, świadomość Twojej marki wzrasta. Utrwalasz pozytywne skojarzenia z logo firmy. Budujesz więź, nawet jeśli wydaje Ci się ona tylko podświadoma. Właśnie dlatego kubki reklamowe mają tak wielką moc w marketingu. To przedmioty, po które sięga się codziennie, a na dodatek ich używanie wiąże się z przyjemnymi doznaniami smakowymi. Dowiedz się, jak wybrać najlepsze kubki z nadrukami do promocji Twojego biznesu?

Kubki ceramiczne z nadrukiem

Klasyka gatunku. Najpopularniejsze modele od lat utrzymują się w ścisłej czołówce list sprzedażowych hitów. Nowoczesne materiały i wykończenia umożliwiają wykonanie kubka z logo, który mocno będzie wyróżniał się na tle konkurencji, akcentując również Twój biznes. 

Reklamowe kubki ceramiczne mogą być wykonane z porcelany. To wytrzymały materiał jakości premium. Porcelanowe naczynia mają zwykle bardzo cienkie ścianki, więc najlepiej prezentują się w rozmiarach XS lub XXL. Firmowe kubki z porcelany są szkliwione wewnątrz i na zewnątrz, dlatego całe pozostają błyszczące.

Jeśli szukasz modeli oryginalnych, postaw na matowe kubki reklamowe z porcelitu. Tworzywo tego rodzaju jest tańsze niż porcelana. Porcelitowe naczynia muszą mieć nieco grubsze ścianki, ale za to lepiej izolują termicznie zawartość. Na ten materiał również nakłada się szkliwo, lecz nie musi być ono błyszczące. W praktyce matowe pozostają części wewnętrzne reklamowego kubka, zaś wnętrze jest śliskie, aby ułatwić mycie i usuwanie bakterii.

Szklane kubki reklamowe

Poręczne kubki reklamowe ze szkła najczęściej zamawiane są do restauracji, barów i pubów. W tym przypadku najważniejsza okazuje się trwałość nadruku. Zdobienia muszą przecież wytrzymać maksymalna ilość cykli w zmywarce. Z tego powodu do znakowania szklanych kubków reklamowych zwykle stosuje się metodę piaskowania, która mechanicznie zdziera zewnętrzną warstwę materiału. W ten sposób tworzy się zdobienie praktycznie zupełnie odporne na mycie nawet w przemysłowych zmywarkach.

Termiczne kubki z nadrukiem

Coraz większą popularność zyskują termiczne kubki reklamowe. Budową i działaniem przypominają termosy. Posiadają zatem podwójne ścianki, które mogą być wykonane z nierdzewnej stali. Pozostaje ona zupełnie obojętna na działanie większości cieczy, a przy tym jest materiałem wytrzymałym mechanicznie.

Kubki termiczne z nadrukami posiadają także różne sposoby zamknięcia, w tym korki typu click-clack i specjalnie rozwiązania, zabezpieczające przed przypadkowym rozlaniem zawartości. Większa pojemność (ok. 500 ml) pozwala przygotować dużą porcję ulubionego napoju, którym można się delektować podczas jazdy autem, pracy w biurze lub spacerów albo biwaków.

Reklamowa butelka termiczna jest ewolucją kubka-termosu. Posiada dwuwarstwowe ścianki, pomiędzy którymi panuje próżnia, która jest doskonałym izolatorem. W połączeniu ze szczelną zakrętką, termiczne butelki z nadrukami jeszcze dłużej zachowują optymalną temperaturę napojów.

Kubki podróżne z logo

W tej kategorii znajdziesz poręczne kubki, które możesz zabrać ze sobą gdziekolwiek się udajesz. Większość z nich posiada funkcjonalne zamknięcia. Chronią one przed rozlaniem zawartości (np. podczas jazdy autem), ale niektóre posiadają również specjalne systemy, umożliwiające degustację zawartości. Kubki podróżne z nadrukiem to również modele outdoorowe czy survivalowe, które świetnie sprawdzają się w górach albo na biwaku. Tego rodzaju gadżety reklamowe świetnie podkreślają odważny i niezłomny charakter Twojego biznesu.

Reklamowe kubki ekologiczne

Najnowszy trend w branży to ekologiczne kubki z nadrukami. Naczynia te wykonuje się z materiałów takich, jak włókno bambusowe, naturalny korek czy mączka kukurydziana. Ogólne określenie “ekologiczne” nie oddaje w pełni wszystkich zalet tych nowoczesnych kubków reklamowych. Niektóre z nich są bowiem nawet biodegradowalne! Wszystkie natomiast pozbawione są rakotwórczego związku BPA, który przenika do żywność z większości naczyń plastikowych.

Z bambusa wytwarza się odporne na działanie wysokich temperatur naczynia, które dodatkowo są nietłukące. Lekkie i praktyczne ekologiczne kubki z nadrukami stają się symbolem pokolenia, które aktywnie troszczy się o losy naszej planety. Nic więc dziwnego, że firmowymi kubkami z ekologicznych materiałów zainteresowało się już tak wielu naszych Klientów. Teraz czas, abyś Twoja firma również stała się eko-trendy

.

Siedziba i drukarnia:

ul. Daszyńskiego 10
63-300 Pleszew
woj. wielkopolskie

1998-2021

Już 23 lata na rynku!

© Sanderson 1998-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone

LOGO PFR

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.