Resital 315 ml – Kieliszek do wina z grawerem

Resital 315 ml - kieliszek do wina pod grawer

Resital to kieliszek do wina o rozszerzającym się ku górze kształcie czarki, przypominającym literę V. Po brzeg pomieści 315 ml napoju. Wyprodukowany został przez znaną hutę LAV Artcraft, dzięki temu charakteryzuje się świetną relacją ceny do jakości. Dla zaakcentowania prestiżu swojej marki zamów kieliszki z grawerem swojego logo!

  • górna część nóżki w kształcie ozdobnego pierścienia
  • smukła i wysoka nóżka nadaje wytworności
  • szeroka stopka zapewnia stabilność kieliszka

Misket 55 ml – Kieliszek do likieru Lav

Misket MIS 509 kieliszek do likieru

Wysoki kieliszek do likieru o klasycznym charakterze. Dobrej jakości szkło świetnie wydobywa kolor, konsystencję oraz aromat trunku. Elegancka i smukła nóżka nadaje kieliszkowi charakter i ułatwia trzymanie podczas konsumpcji.

Misket 260 ml – Kieliszek do wody lub wina Lav

Kieliszek Misket 552 do wina lub wody 26 cl 260 ml

Niezwykle elegancki i subtelny kształt kieliszka doskonale sprawdzi się do serwowania wody podczas uroczystych przyjęć, spotkań biznesowych jak również w codziennym użytkowaniu. Wysoka i solidna nóżka, na której osadzona została lekko rozchylająca się ku górze czarka pozwala na łatwe utrzymanie kieliszka w dłoni oraz uniknięcie ogrzania znajdującej się w niej wody.

Misket 190 ml – Kieliszek do szampana Lav

Wysokie kieliszki do szampana Misket 19 cl 190 ml

Wysoki kieliszek do serwowania szampana szczególnie w wyjątkowych chwilach spędzonych w gronie najbliższych. Smukła czarka pozwala na spowolnione uwalnianie się bąbelków co sprawia, że możemy dłużej rozkoszować się aromatem trunku.

Misket 210 ml – Kieliszek do czerwonego wina Lav

Kieliszek do czerwonego wina Misket o pojemności 210 ml

Klasyczny kieliszek do serwowania czerwonego wina. Doskonale sprawdzi się przy codziennym użytkowaniu jak również podczas spotkań towarzyskich. Kieliszek swoim standardowym kształtem przyciągnie uwagę zarówno osób starszych jak i młodszych zwolenników prostych form.

Misket 360 ml – Kieliszek do wody lub wina Lav

Misket 560 Kieliszek na wodę lub wino 36 cl 360 ml

Kieliszek do wody lub wina o pojemności całkowitej 360 ml. Pochodzi z chętnie kupowanej linii produktów Misket. Wyprodukowany przez bardzo dobrą, turecką hutę Gullaral Artcraft – produkującą sodowe szkło stołowe.

Twoje logo możemy wygrawerować metodą graweru laserowego lub też nadrukować w jednym kolorze metodą tampodruku.

  • elegancki – klasyczny kształt o delikatnych liniach i okrągłej czaszy
  • długa nóżka zapobiega ogrzaniu napoju
  • nadaje się zarówno do podawania wody jak i czerwonego wina
  • w ofercie posiadamy również bliźniaczy odpowiednik o mniejszej pojemności 260 ml

Misket 170 ml – Kieliszek do białego wina

Kieliszek do białego wina Misket 17 cl 170 ml pod nadruk lub grawer

Elegancki kieliszek do białego wina na grubej, solidnej nóżce ułatwiającej trzymanie w dłoni podczas degustacji. Odpowiednia grubość szkła sprawia, że jest ono bardziej odporne na stłuczenia i uszkodzenia mechaniczne.