Kubki termiczne z nadrukiem

Z kubków termicznych korzysta coraz więcej osób. Naczynia te równie dobrze sprawdzają się podczas samochodowych podróży, jak i podczas codziennej pracy w biurze. Z pomocą kubków termicznych z nadrukiem możesz więc trafić do całkiem sporej grupy potencjalnych klientów.

Minimalna ilość kubków

36 sztuk

Standardowy termin

14 dni

Przygotowalnia drukarska

0 zł

Dostawa

pod drzwi

Kubki termiczne. Co to jest?

Zasada działania kubków termicznych opiera się na ulepszonej, względem innych naczyń, izolacji termicznej. Dzięki temu ich gorąca zawartość wolniej stygnie, a zimne napoje dłużej pozostają orzeźwiające. W praktyce kubki izotermiczne działają więc, jak termosy. Podobnie są również zbudowane, ale pozostają zdecydowanie bardziej poręczne. Posiadają również różne typy zamknięć, z których wiele można obsługiwać tylko jedną dłonią, a nawet jednym palcem.

Właśnie te liczne funkcjonalności sprawiają, że kubki termiczne z nadrukiem są tak częstym widokiem w dłoniach aktywnych osób, przemierzających wielkomiejskie dżungle. Firmowe kubki termiczne muszą wytrzymać spore różnice temperatur, są również narażone na działanie czynników zewnętrznych (np. promieniowanie UV). Dlatego do ich zdobienia najlepsza, choć nie jedyna, jest metoda laserowego grawerowania

Nierdzewne kubki termiczne z nadrukiem

Doskonałym materiałem do produkcji reklamowych kubków termicznych jest stal nierdzewna. Naczynia wykonane z tego metalu są wytrzymałe mechanicznie i stosunkowo lekkie. Poza tym nierdzewka nie wchodzi w reakcje z kwaśnymi czy gorącymi napojami, jest więc absolutnie bezpieczna dla zdrowia.

Zdecydowana większość nierdzewnych kubków termicznych z nadrukiem ma polerowaną powierzchnię, co naturalnie obniża koszty ich produkcji, a przy tym prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Zdobienia nanosi się zwykle w procesie grawerowania. Jeśli grafika ma być wielokolorowa, można użyć tampodruku.

Plastikowe kubki termiczne z logo

Reklamowe kubki termiczne z plastiku bywają tańsze od wersji metalowych, co wynika oczywiście z ceny materiału. Naczynia tego rodzaju również posiadają podwójne ścianki, które mają polepszać termoizolację. Sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, jednakże nie wszyscy klienci tolerują spożywanie ulubionych napojów z naczyń z tworzyw sztucznych. Plastikowe kubki z logo mogą być zdobione różnymi technikami.

Reklamowe kubki izotermiczne z uchwytem

Specjalnym rodzajem kubków izotermicznych są modele wyposażone w uchwyt. W standardowych typach użytkownik obejmuje całe naczynie palcami. Przed ewentualnym poparzeniem chronią silikonowe i gumowe opaski, które zapobiegają również wyślizgnięciu się naczynia z dłoni.

Reklamowe kubki izotermiczne z uchwytem trzyma się natomiast tak, jak klasyczny kubek, czyli za zintegrowane z naczyniem ucho. Rozwiązanie to świetnie sprawdza się w stacjonarnych wykorzystaniach (np. w biurze), jednakże może być utrudnieniem podczas jazdy autem (takie naczynie nie zawsze zmieści się w samochodowym uchwycie). Pomimo tego firmowe kubki izotermiczne z uchem chętnie wybierają kobiety i mężczyźni o mniejszych dłoniach, dla których klasyczne konstrukcje są po prostu nieporęczne.

Butelki próżniowe z nadrukiem

W podkategorii reklamowych kubków termicznych znajdziemy również butelki próżniowe z nadrukiem. Naczynia te najbardziej przypominają standardowe termosy, jednakże są o wiele bardziej funkcjonalne. Wykonane zwykle z nierdzewnej stali reklamowe butelki termiczne posiadają zwężającą się ku górze szyjkę, która ułatwia spożywanie napoju prosto z naczynia. Umożliwia to również szczelny korek (niektóre modele oferują możliwość degustacji bez konieczności otwierania naczynia). Butelki próżniowe z nadrukiem wykorzystywane są najczęściej w okresie letnim do przechowywania schłodzonej zawartości. Możesz więc wykorzystać je do promocji Twojej firmy również w cieplejszej części roku.